NOVA Piotr Bitner Danuta Bitner Spółka Jawna

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną powstałą w 1996 roku w celu kompleksowej obsługi tych klientów, którzy szczególnie cenią sobie wysoką jakość i niezawodność w procesach sterowania. 

W naszej ofercie posiadamy elementy PNEUMATYKI, HYDRAULIKI SIŁOWEJ, PODCIŚNIENIA oraz AUTOMATYKI

Od 2013 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta pneumatyki A.P.I. Advnced Pneumatic Industries.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w 2015 roku uruchomiliśmy w Szczecinie produkcję siłowników pneumatycznych na licencji API

W roku 2014 zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy UNIVER, - włoskiego producenta systemów pneumatyki przemysłowej.

W roku 2015 zostaliśmy przedstawicielem w Polsce firmy EUROSWITCH - jednego z najprężniej rozwijających się producentów czujników ciśnienia, czujników poziomu, czujników poziomu paliwa oraz czujników temperatury. Od Listopada 2018 obsługujemy terytorium Czech, Węgier, Słowacji oraz Rumunii, co czyni z nas jednego z największych partnerów Euroswitch w Europie.

Z przyjemnością służymy Państwu naszą wiedzą przy rozwiązywaniu problemów. 
Stawiamy do Państwa dyspozycji nasze magazyny oraz ok 1000 pozycji w stałej sprzedaży. Nasi pracownicy w siedzibie głównej w Szczecinie oraz w biurze handlowym Mysłowice są do Państwa dyspozycji.

Konsekwentnie realizując założenia rozwoju naszej firmy, postawiliśmy na fachową i kompleksową obsługę naszych klientów. Doradzamy oraz aktywnie pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów techniczno-zaopatrzeniowych z jakimi borykają się na co dzień. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę tak, aby w pełni zaspokajać Państwa zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości.

W naszej działalności kierujemy się zasadami Polityki Jakości starając się zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość dostarczanych przez nas elementów oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Mając na uwadze, że to ludzie a nie produkty tworzą firmę, stale podnosimy swoje kwalifikacje.

Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym w ponad 25-letniej działalności.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
 
Rafał Bitner